Projektant / Asystent projektanta instalacji sanitarnych
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ABAKON BD Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie w ramach Projektów Technicznych projektów instalacji sanitarnych budynków jednorodzinnych w tym instalacji wodno-kanalizacyjnej, grzewczej, wentylacji mechanicznej
  • prowadzenie uzgodnień z inwestorami dotyczących projektów instalacji sanitarnych budynków jednorodzinnych
  • współpraca z projektantami branżowymi i architektami
  • weryfikacja przyjętych założeń oraz rozwiązań projektowych

WYMAGANIA:
  • wykształcenia wyższego kierunkowego (lub w trakcie)
  • znajomość zagadnień projektowych branży sanitarnej w szczególności dla budynków jednorodzinnych
  • odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu
  • znajomości programu typu „Cad"
  • otwartości w kontaktach
  • zaangażowania w wykonywaną pracę
  • komunikatywności, samodzielności, punktualności
  • doświadczenia w pracy w biurze projektowym (mile widziane)

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności doświadczenia
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego pozwalającego na uzyskanie uprawnień budowlanych (dla asystenta projektanta)
  • możliwość zwiększenia wysokości wynagrodzenia uzależnione od efektywności
  • możliwość zaznajomienia się z prowadzeniem procesu budowlanego
  • imprezy integracyjne, grille, wigilie firmowe, itp.
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie albo w oparciu o umowę typu B2B

  • Praca Bielsko-Biała
  • Projektant Bielsko-Biała
  • Projektant gier komputerowych Bielsko-Biała
  • Technik urządzeń sanitarnych Bielsko-Biała
  • Asystent Bielsko-Biała
  • Asystent zarządu Bielsko-Biała
  • Asystent stomatologiczny Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584