PROJEKTANT/ASYSTENT PROJEKTANTA
  • Krotoszyn
Krotoszyn, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
KLIMAS REALIZACJA BUDÓW I PROJEKTÓW BUDOWLANYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
11. 4. 2024
od 6 850 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wymagania: wykształcenie wyższe inżynierskie - kierunek budownictwo (preferowana specjalizacja konstrukcje budowlane), doświadczenie zawodowe przy opracowywaniu projektów budowlanych w zakresie konstrukcji, znajomość programu AutoCAD, mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, możliwość rozwoju kompetencji poprzez udział w szkoleniach
Zakres obowiązków: opracowywanie projektów w różnych fazach inwestycji
okres próbny do 3 m-cy z możliwością dalszej współpracy
praca w doświadczonym zespole

Inne wymagania
doświadczenie zawodowe przy opracowywaniu projektów budowlanych w zakresie konstrukcji

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: budownictwo (preferowana specjalizacja konstrukcje budowlane)

  • Praca Krotoszyn
  • Asystent Krotoszyn
  • Krotoszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864