Projektant architekt/ koordynator projektu
  • Bielsko-Biała
projektant architekt/ koordynator projektu
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Inżynieria Pro Eko Sp. z o.o.
4. 6. 2024

Do naszego biura poszukujemy osoby na stanowisko ARCHITEKT, ASYSTENT ARCHITEKTA. Specjalizujemy się w budownictwie przemysłowym i magazynowo-biurowym, projektowaniu obiektów użyteczności publicznej oraz obiektów ochrony środowiska.
Praca na pełen etat, jak również możliwość stałej współpracy dla osób prowadzących działalność gospodarczą w formie b2b.
Opis stanowiska: • Sporządzanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych, magazynowo – biurowych, terenów zielonych• koordynacja międzybranżowa oraz udział w postępowaniu ws wydania pozwolenia na budowę.
Wymagania: • Wykształcenie wyższe kierunkowe (architektura, budownictwo) • Minimum roczne doświadczenie w pracy projektowej w biurze projektów i umiejętność pracy w programie AutoCAD lub ArchiCAD .
Oferujemy pracę przy ciekawych projektach, przyjazną atmosferę, oraz weekend już od 14 w piątek czyli tydzień pracy krótszy o 2 godziny , co w ciągu roku daje 12 dodatkowych dni wolnych. Dla zainteresowanych również karta multisport.
Wymagane minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku architekta/ asystenta architekta.
CV można wysłać również na adres
@ lub poprzez formularz

  • Praca Bielsko-Biała
  • Projektant Bielsko-Biała
  • Architekt Bielsko-Biała
  • Architekt wnętrz Bielsko-Biała
  • Architekt krajobrazu Bielsko-Biała
  • Projektant gier komputerowych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080