Projektant
  • Piastów
Projektant
Piastów, Piastów, Masovian Voivodeship, Polska
Multidekor
6. 6. 2024

Multidekor to jeden z liderów na rynku iluminacji świątecznych. Dzięki naszym dekoracjom przestrzenie publiczne i komercyjne zyskują świąteczny klimat. Przemieniamy światłem nie tylko europejskie stolice: Warszawę, Berlin, Londyn, Paryż czy Bukareszt, ale także miejsca na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Północnej czy Australii.

Projektant

Miejsce pracy: Piastów

Numer referencyjny: P/06/2024

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie dekoracji świetlnych dla miast, przestrzeni publicznych, galerii handlowych, przestrzeni komercyjnych i deweloperów.
  • Tworzenie wizualizacji projektowej, tworzenie rysunków koncepcyjnych
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowo – technicznej
  • Tworzenie konceptów wizualnych i kreatywnych w obszarze przestrzennych projektów parkowych
  • Szukanie nowych pomysłów i rozwiązań w zakresie realizacji naszych projektów
  • Praca w zespole kreatywnym przy współpracy z działami : technologicznym, projektowym, marketingu.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenia w dziedzinach: scenografia,  wzornictwo przemysłowe , architekt, architekt krajobrazu, projektowanie wnętrz
  • Biegła znajomość pakietu Adobe, mile widziana znajomość programu 3D Rhino oraz Blender
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole z dużą wyobraźnią i ze zdolnością do twórczego samodzielnego myślenia,  z pasją i zmysłem artystycznym, nieszablonowym przestrzennym myśleniem
  • Chęć rozwoju, otwartość na nowe rozwiązania
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Doświadczenie w projektowaniu ogrodów, parków, terenów zielonych, miejsc publicznych, placów zabaw oraz innych obiektów użyteczności publicznej będzie mile widziane

Co oferujemy Ci w zamian:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju i szkoleń.
  • Przyjazne, inspirujące i niekorporacyjne środowisko pracy.
  • Komfortowe warunki pracy bez dress code.

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna;
  • Dofinansowanie do programu MultiSport i MultiLife;
  • Spotkania integracyjne;
  • Strefa relaksu;
  • Paczki świąteczne.

Kliknij Aplikuj teraz i prześlij nam swoje CV. Nie zapomnij też pochwalić się dotychczasowymi projektami, dołącz swoje portfolio. W temacie maila podaj numer referencyjny ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

  • Praca Piastów
  • Piastów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851