Projektant 3D / Inżynier integracji systemów
  • Reda
Reda, Reda, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie modeli 3D urządzeń i podzespołów hydraulicznych, mechanicznych oraz elektrycznych
  • koordynacja przebiegu tras kablowych i rurowych zgodnie z założeniami projektowymi oraz zasadami przemysłu jachtowego
  • tworzenie dokumentacji 2D z rozmieszczeniem urządzeń i systemów
  • kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • budowa kultury pracy, opartej na poczuciu odpowiedzialności za wykonywane zadania

Nasze wymagania

  • znajomość programu SolidWorks, AutoCad
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • dynamiczne podejście do wykonywanej pracy
  • Znajomość konstrukcji jachtów i/lub statków
  • Znajomość systemów i wyposażenia jachtów i/lub statków
  • Znajomość oprogramowania 3D (Cadmatic, Inventor, itp.)

To oferujemy

  • pracując w Sunreef będziesz miał przyjemność tworzenia wyjątkowych, luksusowych produktów
  • dajemy możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • gwarantujemy wszystkie niezbędne narzędzia pracy oraz możliwość pracy z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania
  • nie mamy wymaganego dress code – nie będziesz musiał trzymać się biznesowych schematów
  • zapewniamy elastyczne godziny rozpoczęcia pracy 7-9
  • nagradzamy naszych pracowników za polecenie innych kompetentnych osób do pracy
  • zapewniamy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • wszystkie osoby zatrudnione przez Sunreef mogą korzystać z prywatnej opieki medycznej za symboliczną złotówkę
  • dofinansowujemy naszym pracownikom pakiet Multisport w wysokości 80% - więc płacisz jedynie 35zł
  • jeśli pragniesz się rozwijać i poszerzać swoje kompetencje, możesz mieć pewność, że w Sunreef będzie to możliwe i bardzo realne

  • Praca Reda
  • Inżynier Reda
  • Reda - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544