Projektant
  • Katowice
projektant
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 4. 2024

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się projektowaniem, konstruowaniem, produkcją oraz uruchamianiem elektrowni pozyskujących energię z przetwarzania biomasy oraz odpadów, poszukujemy kandydata na stanowisko projektanta.

Jeżeli posiadasz już pierwsze doświadczenie w projektowaniu dla przemysłu tj. energetyka, rafineria, petrochemia czy chemia i jesteś gotowy dołączyć do dynamicznego, międzynarodowego zespołu, koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą!

Oczekujemy

  • wyższego wykształcenia w kierunku technicznym (energetyka lub mechanika i budowa maszyn)
  • wcześniejszego doświadczenia zawodowego w charakterze projektanta w przemyśle energetycznym, rafineryjnym, petrochemicznym lub chemicznym
  • umiejętności pracy w programie of Aveva E3D
  • bardzo dobrej znajomości programów Auto CAD i MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta w oparciu o UoP
  • pracę w biurze zlokalizowanym w samym centrum Katowic
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny czas pracy (start między 6:00 a 10:00)
  • uczestnictwo w ciekawych projektach
  • duże możliwości rozwoju zawodowego

Zadania

  • odpowiedzialność za projektowanie elementów kotła i kotłowni w systemach ACAD (2D i 3D) oraz Aveva E3D
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej 2D, opracowywanej w oparciu o modele 3D
  • bieżące zarządzanie dokumentacją projektową
  • stała komunikacja z klientami, kierownikiem projektu oraz osobami odpowiadającymi za produkt w zakresie stosowanych rozwiązań technicznych
  • aktywny udział w przygotowywaniu specyfikacji technicznych w ramach realizowanych projektów

  • Praca Katowice
  • Projektant Katowice
  • Projektant gier komputerowych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179