Projektant – Inżynier ds. Uruchomień
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
CONTROLTEC SP. Z O.O.
29. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie instalacji elektrycznych i systemów sterowania
  • Projektowanie układów zasilania i sterowania w rozdzielniach nN
  • Dobór komponentów zasilających, sterowniczych, wykonawczych i bezpieczeństwa
  • Wykonywanie nadzorów autorskich podczas realizacji projektów i uruchomień
  • Udział w spotkaniach z klientami, uzgadnianie zakresu projektów i warunków technicznych
  • Pełnienie nadzorów autorskich podczas realizacji projektów oraz udział w uruchomieniach

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu z zakresu elektryki i AKPiA
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane w kierunku elektrotechnika lub kierunki pokrewne)
  • Znajomość środowiska projektowego EPLAN (pomocna może być znajomość AutoCAD, WSCAD)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)
  • Gotowość do okresowych wyjazdów delegacyjnych (na terenie kraju)
  • Zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Kandydatury osób z mniejszymi kompetencjami oraz doświadczeniem na powyższym stanowisku, będą rozpatrywane na stanowiska Młodszego Projektanta lub Asystenta Projektanta
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń
  • Doświadczenie przy uruchamianiu urządzeń AKPiA i elektryki

To oferujemy

  • Atrakcyjne formy wynagradzania proporcjonalne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • System premiowy powiązany z realizacją projektów
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe na życie, premie świąteczne, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego, spotkania integracyjne)
  • Możliwość elastycznych godzin pracy oraz częściowej pracy zdalnej
  • Gwarantujemy samodzielność i niezależność na stanowisku
  • Praca w jednej z największych spółek na rynku niezależnych integratorów systemów automatyki przemysłowej z 20-letnim doświadczeniem
  • Udział w interesujących i różnorodnych projektach
  • Realny wpływ na kreowanie rozwoju zawodowego w wybranym kierunku
  • Szerokie spektrum możliwości budowania kompetencji technicznych oraz miękkich – dla najlepszych otwieranie ścieżek kariery na stanowiska np. Lidera Zespołu; Kierownika Projektów, Prowadzącego Umowę
  • Przyjazna kultura pracy oparta na pracy zespołowej

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz uzupełnionego formularza aplikacyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Wrocław
  • Projektant Wrocław
  • Projektant gier komputerowych Wrocław
  • Inżynier Wrocław
  • Inżynier oprogramowania Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714