Project Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Coral Travel Poland
16. 9. 2024

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego Coral Travel Group, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Twoje obowiązki:

  • Definiowanie wymagań projektowych IT/Software z wewnętrznych działów
  • Komunikowanie i przypisywanie wymagań do jednostek rozwojowych
  • Koordynacja wewnętrznych i zewnętrznych zespołów w celu realizacji celów projektu
  • Śledzenie harmonogramów projektów i rozwoju

Nasze oczekiwania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w projektach (jako członek lub lider)
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania
  • Znajomość tematów/systemów IT
  • Biegła znajomość języka angielskiego oraz polskiego
  • Preferowane techniczne studia informatyczne lub związane z zarządzaniem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę lunchową – 400zł/msc
  • Platformę MyBenefit 90 zł/msc lub kartę Multisport
  • Pracę stacjonarną na Warszawskim Mokotowie - ul. Postępu 17B

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567