Project Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
11. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1187874

Dla naszego klienta, firmy, która produkuje kosmetyki pod znaną marką, poszukujemy osoby na stanowisko PROJECT SPECIALIST (projekty private labels) – praca stacjonarna w bliskiej okolicy Warszawy (okolice Wawra)

Zakres odpowiedzialności na tym stanowisku:

  • współpraca biznesowa z zagranicznymi klientami z branży FMCG
  • rozwijanie współpracy oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • prowadzenie i nadzorowanie działań związanych z realizacją projektów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy
  • przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej i wysyłkowej
  • nadzorowanie statusu zamówień
  • współpraca z dostawcami firmy

Od kandydatów oczekujemy:
  • dobra znajomość j. angielskiego (warunek niezbędny)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy z klientem biznesowym
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • chęć rozwoju i uczenia się nowych umiejętności
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w stabilnej firmie / pracy dla znanej marki
  • karta Multisport / Opieka Medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544