Project Procurement Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
25. 7. 2024

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej dostawcą produktów non-food dla branży retail, poszukujemy osoby na stanowisko Procurement Specialist.

Obowiązki na stanowisku:

  • Wsparcie administracyjne w codziennym kontakcie z dostawcami.
  • Przygotowanie danych wspierających pracę Category Managerów.
  • Tworzenie raportów i analiz związanych z procesami zakupowymi.
  • Współpraca z działem logistyki i marketing przy pracy z produktem.
  • Bieżąca analiza ofert rynkowych i poszukiwanie nowych produktów w ramach danej kategorii.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole.
  • Doświadczenie w procesach zakupowych po stronie sieci handlowej lub dystrybutora.
  • Sprawność w działaniu i umiejętność radzenia sobie w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544