Project Marketing Manager
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Tutlo Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Tutlo to jedna z najszybciej rozwijających się platform do nauki języka angielskiego na świecie i jedna z 50 najszybciej rozwijających się firm w Europie (Financial Times Index 2022).

Nasze innowacyjne i unikalne podejście opiera się na lekcjach wideo na żywo z lektorami języka angielskiego bez planowania.

Na rynku europejskim jesteśmy od ponad 8 lat i obsługujemy ponad 55 000 osób uczących się języka angielskiego z pomocą ponad 2500 nauczycieli.

Tutlo jest zorientowane na ludzi. Pracujemy w zespołach pełnych pasji - wyróżnia nas niekorporacyjna atmosfera. Prowadzimy wiele ciekawych projektów rozwojowych, dlatego poszukujemy osób, które lubią przejmować inicjatywę, kwestionować status quo.

Jeśli się z tym potrafisz utożsamić - chcielibyśmy Cię poznać :)

Nasi klienci korporacyjni to wiele firm z listy Fortune 500.

Występują w: Financial Times (ft.com), Forbes, liście finalistów Ernst & Young PL i wielu innych.

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Na ten moment do naszego zespołu poszukujemy:

zdalna / hybrydowo z biura ul. Nowogrodzka 42, Warszawa

Obowiązki:

  • Opracowanie strategii marketingowej dla toczącego się projektu, uwzględniając cele, budżet i harmonogram.
  • Analiza rynku, konkurencji i trendów, aby zidentyfikować możliwości i zagrożenia.
  • Koordynacja działań zespołu marketingowego (graficy, copywriterzy, deweloperzy).
  • Współpraca z zespołem produktowym w celu tworzenia nowych zasobów usługi.
  • Planowanie, realizacja i monitorowanie kampanii marketingowych online.
  • Zarządzanie kampaniami reklamowymi w mediach społecznościowych, Google Ads i SoMe, we współpracy z agencją.

Wymagania

  • Doświadczenie w opracowywaniu strategii marketingowych.
  • Umiejętność analizy rynku, konkurencji i trendów.
  • Doskonałe umiejętności koordynacyjne.
  • Doświadczenie we współpracy z zespołami produktowymi.
  • Znajomość planowania i monitorowania kampanii online.
  • Umiejętność zarządzania kampaniami reklamowymi i optymalizacji ROI.

Oferujemy

  • Ciekawe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się spółce
  • Wysoką sprawczość - możliwość realnego kształtowania strategii spółki i realizacji własnych pomysłów
  • Dodatkowe dni urlopowe
  • Kafeteria z benefitami
  • Praca w zespole doświadczonych specjalistów
  • Możliwość bezpłatnej nauki j. angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o część stałą oraz premię za wyniki
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy
  • Niezbędne narzędzia i oprogramowanie

Serdecznie zapraszamy do zaaplikowania :)

  • Praca Lublin
  • Project Manager Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Chief marketing officer Lublin
  • Manager Lublin
  • Account manager Lublin
  • Product manager Lublin
  • HR Manager Lublin
  • Content Manager Lublin
  • Key Account Manager Lublin
  • Business Development Manager Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851