Project Manager w dziale Automatyki
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
EUROPA SYSTEMS Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów z zakresu automatyki / mechaniki / instalacji elektrycznych;
  • Prowadzenie zespołu projektowego;
  • Tworzenie harmonogramów projektów oraz nadzór nad ich realizacją;
  • Raportowanie wyników zgodnie ze standardami firmowymi;
  • Podejmowanie kluczowych decyzji na podstawie bieżących wyników prac;
  • Udział w wyborze podwykonawców oraz rozwiązań technicznych;
  • Analiza umów z podwykonawcami w kontekście terminowości oraz jakości wykonywanych prac;
  • Udział w delegacjach służbowych polskich i zagranicznych około 30% czasu pracy;
  • Wsparcie dla członków zespołu projektowego;
  • Udział w kreowaniu procesów i narzędzi stosowanych w organizacji.

Nasze wymagania

Znajomość branży intralogistycznej.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia roczna oraz dodatkowe bonusy;
  • Możliwość pracy w pełni zdalnie;
  • Możliwość wyjazdów służbowych na terenie całej Europy;
  • Udział w kreowaniu i rozwoju nowoczesnej organizacji;
  • Przyjazna atmosfera i dobra współpraca w zespole;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Prywatna opieka medyczna oraz inne benefity pozapłacowe.

  • Praca Rzeszów
  • Project Manager Rzeszów
  • Automatyk Rzeszów
  • Integrator automatyki Rzeszów
  • Manager Rzeszów
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Rzeszów
  • Pracownicy uczelni w Polsce Rzeszów
  • Doradca podatkowy w Polsce Rzeszów
  • HR Manager Rzeszów
  • Content Manager Rzeszów
  • Account manager Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521