Project Manager - tworzenie contentu DIGITAL
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Great Minds sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Dlaczego warto u nas pracować?

Jesteśmy grupą agencji specjalizujących się w różnych dziedzinach komunikacji. Od kilkunastu lat na rynku, mamy nie tylko wyrobioną renomę wśród dużych klientów, ale też obsypują nas od czasu do czasu nagrodami. Zresztą zajrzyj na naszą stronę i sam się przekonaj. Co możemy Ci jeszcze o nas opowiedzieć? Praca w agencji to nie jest lekka praca – na pewno dobrze o tym wiesz. Ale u nas jest na pewno ciekawa, różnorodna, bardzo wciągająca i otwierająca nowe możliwości (również awansów). To lubimy! Lubimy też być szanowanymi ekspertami i dbamy o najlepszych specjalistów, którzy doradzają naszym Klientom. Wspieramy nie tylko naszych Klientów – także siebie nawzajem. U nas ludzie po prostu się lubią, szanują i mogą na siebie liczyć. A gdy jest trudna sytuacja – wiadomo, wszystkie ręce na pokład. Jeśli do tego cenisz atmosferę, która nie jest korpo, szefa, w którym masz oparcie, elastyczną organizację pracy i fajne kameralne biuro w sercu Warszawy (albo na własnej kanapie, jeśli tak zdecydujesz) – aplikuj do nas!

Aktualnie do naszego zespołu szukamy:

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie projektów digitalowych i contentowych, od etapu planowania po finalne wykonanie.
  • Ścisła współpraca z zespołem kreatywnym oraz klientami w celu zapewnienia, że projekty spełniają ustalone cele i są dostarczane na czas.
  • Koordynowanie pracy zespołów projektowych oraz podwykonawcami.
  • Bieżąca komunikacji z klientami, dostarczanie aktualizacji i zapewnianie, że wszystkie aspekty projektu są zgodne z oczekiwaniami klienta.
  • Nadzór nad budżetem projektów i ich rentownością.
  • Rozwiązywanie problemów projektowych i zarządzanie ryzykiem.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami w branży reklamowej lub pokrewnej.
  • Doświadczenie w realizacji podcastów, planów zdjęciowych czy planów filmowych
  • Rozumienie social mediów i content tworzonego na platformy (Facebook, Instagram, Tik Tok, YouTube)
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.
  • Umiejętność pracy pod presją i w zmiennym środowisku.
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

A co zyskasz?

  • stabilną pracę w świetnej atmosferze,
  • możliwość realizacji różnorodnych projektów dla liderów w swoich branżach,
  • dużą samodzielność i realny wpływ na rozwój działu Digital,
  • elastyczny czas pracy (home office),
  • urodziny świętujemy wcześniejszym wyjściem z pracy oraz niespodzianką,
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji, dzięki wewnętrznym szkoleniom.
  • możliwość dofinansowania do opieki medycznej.
  • elastyczność pracy - zdalnie, hybrydowo, stacjonarnie - Ty wybierasz!

  • Praca Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370