Project Manager - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu firmy z branży ubezpieczeniowej.

Project ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rekomendowanie nowych rozwiązań i strategii w obszarze IT
  • Opracowywanie i rekomendowanie zmian i ulepszeń w systemach
  • Analiza rynku i identyfikacja możliwości rozwoju
  • Śledzenie trendów rynkowych w branży ubezpieczeniowej oraz technologicznej
  • Współpraca z zespołami technicznymi i biznesowymi w celu efektywnej realizacji projektów

Wymagania:

  • Doświadczenie jako Project Manager lub w zarządzaniu projektami na innym stanowisku
  • Zrozumienie IT na poziomie umożliwiającym efektywną współpracę z zespołami technicznymi oraz komunikację na styku biznesu i technologii
  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność opracowywania i rekomendowania zmian i ulepszeń w systemach
  • Umiejętność analizy rynku oraz identyfikowania możliwości rozwoju

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę hybrydową w Warszawie
  • Różnorodne wyzwania w dynamicznym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego na styku biznesu i IT
  • Przyjazną atmosferę w zespole

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509