Project Manager / Kierownik Projektu
  • Wykroty, 20 km od granicy niemieckiej
dolnośląskie, Wykroty, 20 km od granicy niemieckiej, dolnośląskie, Polska
RENA Polska Sp. z o.o.
19. 4. 2024

RENA Polska jest firmą produkcyjną, będącą częścią grupy RENA - jednego z największych dostawców technologii i urządzeń do obróbki chemicznej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku PMO/ Managera Projektów lub podobnym
  • Silne umiejętności przywódcze
  • Dobre umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej
  • Dbałość o szczegóły i kwestie techniczne
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i techniczne
  • Dobre umiejętności interpersonalne i wielozadaniowość
  • Odpowiednie szkolenia i/lub certyfikaty jako specjalista ds. zarządzania projektami

WYMAGANIA:

  • Nadzorowanie rozwoju projektów i upewnianie się, że członkowie zespołu skutecznie wykonują swoje zadania
  • Opracowywanie nowych, ulepszanie istniejących zasad oraz procesów biura zarządzania projektami
  • Analiza kosztów i rentowności projektów
  • Wsparcie najwyższego kierownictwa
  • Opracowanie systemu, standardu i procesu wizualnego zarządzania PMO
  • Śledzenie postępów każdego projektu
  • Koordynacja prac Kierowników projektu / Liderów Projektu
  • Planowanie zasobów w projektach.
  • Znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego - warunek konieczny

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dopłata do dojazdów
  • Przyjazne warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna
  • Krótsze piątki

  • Praca dolnośląskie
  • Manager dolnośląskie
  • Kierownik dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179