Project Manager/ka w Zespole VAT Compliance
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
21. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa Klientów w zakresie rozliczeń dla potrzeb podatku od towarów i usług
  • Wsparcie zespołu projektowego w bieżących zadaniach
  • Nadzór pracy Konsultantów
  • Weryfikacja przegotowanych rozliczeń
  • Doradztwo podatkowe VAT dla klientów

Nasze wymagania

  • Ok. 5-6 lat doświadczenia w obszarze podatku VAT (w szczególności w obszarze VAT Compliance)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel (warunek konieczny)
  • Dobra znajomość innych programów pakietu MS Office (Word, Power Point)
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji z klientem
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy i skrupulatność

To oferujemy

  • Wiele atrakcyjnych projektów dla największych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw oraz możliwość pracy z doświadczonymi ekspertami
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz jasno określoną ścieżkę kariery
  • Atmosferę, która sprzyja budowaniu relacji i poszerzaniu kompetencji
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych (w tym w Akademii Podatkowej) oraz zewnętrznych
  • Nieodpłatne zajęcia z języka angielskiego w formule online
  • Benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, PETHELP
  • Możliwość uczestniczenia w drużynie biegowej, imprezach integracyjnych oraz inicjatywie booksharingu
  • Bardzo atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536