Project Manager/ Junior Project Manager
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
HSV Polska Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Jesteśmy częścią grupy HSV Moulded Foams Group w skład której wchodzą 3 zakłady produkcyjne w Polsce (ŁODŹ, WROCŁAW, RADOMSKO) i dwa zakłady w Holandii. Specjalizujemy się w produkcji kształtek z tworzyw spienionych takich jak EPS (popularny Styropian) czy EPP.

Wszyscy w HSV jesteśmy „Particle Foams Engineers” – oznacza to, że poszukujemy rozwiązań dla naszych Klientów już na etapie koncepcji, którą przekształcamy w projekt – i później w technologię oraz produkt.

Dostarczamy naszym Klientom rozwiązania, które są poza zasięgiem firm konkurencyjnych.

Jeżeli chcesz pracować w firmie w której jest dużo wyzwań, chcesz kreować rozwiązania w oparciu o nowe technologie pracując w międzynarodowym środowisku pracy – to miejsce dla Ciebie.

Jak zostać Particle Foams Engineers

Twoje zadania:

•koordynacja współpracy przy pozyskiwaniu nowych projektów;

•odpowiedzialność za przygotowanie i zarządzanie planami projektów;

•prowadzenie projektów w oparciu o procedury IATF oraz ISO 9001 i ISO 14001 między innymi dla światowych liderów branży motoryzacyjnej;

•bieżący kontakt z klientem w celu akceptacji rozwiązań oraz zmian;

•praca w zespole projektowym;

•monitorowanie postępów i raportowanie kluczowych KPI;

•przygotowywanie analiz, raportów, ofert, prezentacji itp. ;

•wykonywanie dokumentacji projektowej, jej przepływ i archiwizacja ;

•monitorowanie płatności klientów oraz ich ubezpieczenia, pomoc w egzekwowaniu należności;

•udział w audytach klientów, audytach systemowych i przeglądach odbywających się w fabrykach HSV;

Wymagane kwalifikacje i doświadczenie:

•minimum dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;

•doświadczenie w uruchamianiu nowych projektów najlepiej branży motoryzacyjnej;

•doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP;

•wykształcenie wyższe techniczne;

•umiejętność tworzenia harmonogramów, budżetów i dokumentacji projektowej;

•umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów;

•świadomość przestrzegania procedur związanych z bezpieczeństwem informacji.

Oferujemy:

•Zostanie częścią Particle Foams Engineers pracę, w której będziesz miał realny wpływ na kreowanie i wdrażanie innowacyjnych technologii;

•Współprace z liderami w branży: automotive, AGD, HVAC

•Zachęcamy oraz jesteśmy inicjatorem dla naszego zespołu licznych szkoleń branżowych ułatwiających rozwój zawodowy;

•Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

•Rynkowy poziom wynagrodzenia adekwatny do posiadanych kompetencji i doświadczenia;

•Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna oraz dofinansowanie do zajęć sportowych, oraz wypoczynku, atrakcyjną premie roczną)

•Płaską strukturę organizacyjną, w której zespoły ściśle ze sobą współpracują tworząc atrakcyjne rozwiązania produktowe dla naszych klientów;

•Indywidualny program onboardingu.

  • Praca Łódź
  • Project Manager Łódź
  • Manager Łódź
  • Content Manager Łódź
  • Account manager Łódź
  • Product manager Łódź
  • HR Manager Łódź
  • Key Account Manager Łódź
  • Business Development Manager Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030