Project Manager
  • Nowy Targ
Nowy Targ, Nowy Targ, Województwo małopolskie, Polska
Campowo.pl
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Treść ogłoszenia:

Do campowo.pl organizatora wyjazdów kolonijnych  dla dzieci i młodzieży oraz zielonych szkół poszukujemy osoby na stanowisko project manager. Poszukujemy osoby potrafiącej pracować projektowo z wysokimi umiejętnościami organizacji własnego stanowiska pracy z doświadczeniem na podobnym stanowisku - kierownik, manager, dyrektor. W ramach tej współpracy będziesz odpowiedzialny za przygotowanie analiz  rynku oraz konkurencji, budowę oraz organizację nowej oferty campowo.pl, budowę strategii sprzedażowej - współpracę z zespołem i zarządzanie sprzedażą.

O nas:

Campowo.pl to letnia marka Naferie.pl. Od 2012 roku jesteśmy organizatorem wyjazdów narciarskich do Polski oraz Włoch,  prowadzimy licencjonowaną szkołę narciarską w Bukowinie Tatrzańskiej na stacji Rusiński, organizujemy eventy dla firm oraz letnie campy dla dzieci. Dbamy o każdy szczegół, tworzymy zgrany i ciekawy zespół -  jeśli szukasz miejsca do rozwoju - odezwij się -  czekamy na Ciebie.

Typ  zatrudnienia: Umowa o pracę  lub B2b

Praca całoroczna: Tak

Termin rozpoczęcia: maj  /  najpóźniej czerwiec

Zakres zadań:

  • Analiza  rynku oraz ofert konkurencji,
  • Koordynowanie prac związanych z budową nowego serwisu www.
  • Pozyskanie nowej bazy noclegowej nad morzem / nad jeziorem,
  • Budowa nowej oferty campowo.pl
  • Współpraca z działem marketingu w zakresie budowy i realizacji strategii,
  • Przygotowanie współpracy w zakresie realizacji zielonych szkół,
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla zespołu sprzedażowego,
  • Wsparcie i monitorowanie sprzedaży,
  • Rekrutacja współpracowników do pracy podczas realizowanych imprez,
  • Budżetowanie i rozliczanie realizowanych imprez,

Wymagania

  • wysoka umiejętność organizacji własnego stanowiska pracy,
  • podstawowa znajomość rynku turystycznego,
  • umiejętność pracy projektowej,
  • koncentracja na celu,
  • wysokie zdolności komunikacyjne,
  • doświadczenie na stanowisku managerskim / kierowniczym  min. 2 lata,
  • łatwość w przygotowaniu analiz, pracy w MS Office,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę lub współpraca B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników sprzedaży,
  • Premię wynikową związaną z wyznaczonymi celami,
  • Możliwość awansu,
  • Szkolenia rozwojowe,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

  • Praca Nowy Targ
  • Manager Nowy Targ
  • Nowy Targ - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851