Project Manager (e-commerce)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
e-kiosk.pl
24. 9. 2024

Dla naszego Klienta, firmy E-Kiosk S.A. (największy dystrybutor e-Prasy w Polsce, skupiającego w jednym miejscu zarówno katalog e-prasy, e-booków jak i audiobooków), poszukujemy IT Project Managera.

Jeśli lubisz łączyć technologię z biznesem, efektywnie zarządzasz zespołami oraz projektami i nie boisz się wyzwań, to ta rola jest stworzona dla Ciebie. Czekają na Ciebie ekscytujące wyzwania, zespół pełen pasji i nowoczesne narzędzia pracy.

 Zadania:

  • Odpowiedzialność za realizację strategicznych projektów e-commerce: od projektowania, przez wdrożenie, po rozwój.
  • Dbanie o ramy czasowe i budżet projektu, zarządzanie harmonogramem oraz kosztami.
  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi (IT, architekci, product ownerzy, zespoły operacyjne) oraz zewnętrznymi partnerami technologicznymi.
  • Współpraca z zarządem firmy, raportowanie postępów oraz dbanie o zgodność realizacji projektu z założeniami strategicznymi.
  • Komunikacja z interesariuszami w celu efektywnej realizacji projektu.
  • Zapewnienie skutecznej koordynacji wdrożeń z wykorzystaniem Pimcore i CoreShop (preferowane) +vTiger CRM oraz/lub udział w projektach związanych z technologią PHP

Wymagania:

Umiejętności techniczne i biznesowe:

  • Doświadczenie we wdrażaniu i rozwijaniu systemów e-commerce, w szczególności z wykorzystaniem Pimcore i CoreShop.
  • Umiejętność współpracy z zespołami IT oraz zrozumienie złożonych procesów technologicznych.
  • Praktyczna znajomość integracji systemów oraz systemów zarządzania treścią.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami e-commerce oraz migracjami systemów.
  • Wiedza techniczna ogólna w zakresie sprzedaży i dystrybucji contentu elektronicznego (pliki, licencje)
  • Doświadczenie w projektach związanych z integracją lub migracją systemów (procesy i dane)

Umiejętności miękkie:

  • Samodzielność oraz asertywność w realizacji powierzonych zadań, z jednoczesnym dbaniem o harmonogram i budżet projektu.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zdolność do współpracy z zespołami technicznymi oraz interesariuszami zewnętrznymi.
  • Gotowość do współpracy z zarządem i raportowania postępów projektowych.
  • Świadomość ryzyk projektowych oraz umiejętność przewidywania i rozwiązywania problemów.
  • Otwartość w poszukiwaniu rozwiązań, chęć rozwoju
  • Nastawienie na otwartą komunikację oraz feedback.
  • Nastawienie na osiąganie celów biznesowych i technicznych.

Co oferujemy:

  • Kontrakt B2B w modelu hybrydowym
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, budżet szkoleniowy, dostęp do zasobów wiedzy całej spółki) + dostęp do Multisport oraz opieki medycznej
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu.
  • Pracę w nowoczesnym i wygodnym biurze w centrum (3 razy w tygodniu+2 dni zdalnie)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw.

 Dołącz do nas i współtwórz przyszłość cyfrowych mediów.

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Specjalista ds. e-commerce Warszawa
  • Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192