Project Manager ds. Sprzedaży Dodatkowej
  • śląskie
śląskie, śląskie, Polska
Remondis Medison Sp. z o.o.
30. 5. 2024

Dział UPEX firmy REMONDIS Medison Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie dzierżawy specjalistycznych urządzeń myjących, dostawy środków czyszczących i myjących oraz odbioru i unieszkodliwiania powstałych odpadów.

Obecnie Grupa REMONDIS działa w 34 krajach świata. Dysponuje siecią 450 własnych instalacji i zatrudnia 30.600 pracowników. Rocznie REMONDIS zbiera, przetwarza i sprzedaje w przybliżeniu 30 milionów ton surowców.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Opis stanowiska:

  • Rozbudowa / wdrożenie dodatkowego portfolio produktowego do sprzedaży.
  • Realizacja założonych planów sprzedaży i zadań.
  • Przygotowywanie, redagowanie ofert handlowych, sporządzanie umów.
  • Duża samodzielność i zaangażowanie w pracy.
  • Umiejętność negocjacji oraz budowania długotrwałych relacji z klientem.
  • Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, kreatywność i samodzielność.
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie  techniczne).
  • Samodyscyplina, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Integralność i odpowiedzialność. Nienaganny ubiór i schludny wygląd.
  • Ogólna znajomość zagadnień technicznych.
  • Zorientowanie na klientów, biznes, wizję i cel.
  • Konstruktywna komunikacja. Chęć ciągłego rozwoju i dążenie do doskonałej jakości.
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS- Office itp.).
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Pracę z ciekawymi ludźmi w rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).
  • Wsparcie przełożonego w bieżącej pracy
  • Umowę o pracę.
  • Niezbędne szkolenia.
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie będącej częścią globalnego koncernu.

  • Praca śląskie
  • Manager Siemianowice Śląskie
  • Manager Piekary Śląskie
  • Manager Ząbkowice Śląskie
  • Manager Oborniki Śląskie
  • Manager Stronie Śląskie
  • Manager Miasteczko Śląskie
  • Manager śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080