Project Manager ds. procesów biznesowych / Transition Manager
  • Kraków, Prądnik Czerwony
małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony, małopolskie, Polska
Conrad Electronic Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Conrad to jeden z największych dostawców dla przemysłu w zakresie elektroniki, techniki instalacyjnej oraz rozwiązań dla służb utrzymania ruchu. Nasz asortyment obejmuje ponad 1 000 000 produktów, w tym m.in. przyrządy pomiarowe, zasilacze, elementy techniki lutowniczej, podzespoły elektroniczne, komponenty aktywne i pasywne, elementy elektromechaniki, automatyki, pneumatyki, narzędzia, a także kable, materiały montażowe, urządzenia warsztatowe i wiele więcej. Jako profesjonalny partner biznesowy koncentrujemy się na połączeniu najlepszych produktów oraz kompleksowych usług w jednym miejscu.
Twój zakres obowiązków:

  • Przeprowadzenie wstępnej oceny procesów.
  • Zarządzanie projektami tranzycyjnymi i optymalizacyjnymi - definiowanie, planowanie (harmonogramu, zadań i zasobów), zarządzanie, kontrolowanie i podsumowywanie projektów.
  • Mapowanie procesów i zapewnienie niezbędnej dokumentacji dla procesów podlegających przejściu lub optymalizacji.
  • Dbanie o odpowiedni transfer wiedzy w zakresie przenoszonych/optymalizowanych procesów.
  • Koordynowanie działań i zadań między członkami zespołu projektowego, innymi działami wewnętrznymi, aby osiągnąć cele projektu i zapewnić terminowość realizacji projektu.
  • Dzielenie się wiedzą i wnioskami z innymi zespołami i członkami zespołu projektowego.
  • Aktywna identyfikacja ryzyka i eskalacja w razie potrzeby.
  • Prowadzenie regularnych spotkań ze wszystkimi interesariuszami (międzynarodowe środowisko pracy) w celu zebrania statusu i omówienia problemów związanych z projektem.
  • Tworzenie raportów i prezentacji dla kierownictwa.

Nasze wymagania:

  • Komunikatywny poziom języka angielskiego (min. B2/C1) - praca w międzynarodowym środowisku.
  • Co najmniej 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (Transition Manager/Project Manager) w międzynarodowym środowisku SSC lub BPO.
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania projektami.
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie koordynowania, mapowania procesów.
  • Wiedza z zakresu optymalizacji procesów biznesowych (lean management, six sigma itp.).
  • Wykształcenie wyższe.

Mile widziane:

  • Certyfikacja projektów (PMP, PRINCE2, Agile PM itp.).
  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta.
  • Znajomość SAP.
  • Znajomość języka niemieckiego.

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Owoce
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Kawa / Herbata
  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Praca małopolskie
  • Manager małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648