Project Manager ds. OZE
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
14. 8. 2024

Posiadasz doświadczenie w koordynacji projektów i jesteś gotowy/a na kolejne wyzwania zawodowe, a branża wiatrowa oraz branża energii odnawialnej nie jest Ci obca?

Koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą i rozwiń swoje skrzydła u jednego z liderów w branży!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (preferowane w dziedzinie ochrony środowiska lub pokrewnej bądź elektroenergetycznej)
  • znajomości branży wiatrowej bądź fotowoltaicznej
  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • znajomości przepisów Prawa Budowlanego, Planowania Przestrzennego, Ochrony Środowiska i Prawa Administracyjnego
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • otwartości na nowe wyzwania zawodowe
  • umiejętności budowania partnerskich relacji
  • kompetencji w zakresie organizacji i koordynacji pracy swojej oraz zespołu
  • prawo jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i dalszego podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego u stabilnego pracodawcy i dynamicznie rozwijającej się branży
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • współpraca w międzynarodowym zespole i możliwość dzielenia się wiedzą
  • benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, kursy językowe

Zadania

  • tworzenie i realizacja harmonogramów rozwoju projektów wiatrowych i fotowoltaicznych
  • uzyskiwanie niezbędnych decyzji administracyjnych (m.in. pozwoleń na budowę, decyzji środowiskowych)
  • koordynacja działań niezbędnych w procesie uchwalania dokumentacji planistycznym (m.in. SUKZP, MPZP)
  • współpraca z podwykonawcami, operatorami sieci, jednostkami samorządu terytorialnego
  • sprawowanie nadzoru nad trwającymi procedurami prawno-administracyjnymi

  • Praca Opole
  • Project Manager Opole
  • Manager Opole
  • Manager Opole Lubelskie
  • HR Manager Opole
  • Content Manager Opole
  • Account manager Opole
  • Product manager Opole
  • Specjalista ds. ofertowania Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Opole
  • Specjalista ds. Eksportu Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544