Project Manager
  • Suchy Las
Suchy Las, Suchy Las, wielkopolskie, Polska
Sima Consulting Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta - firmy z branży wystawienniczej działającej na rynku od 20 lat poszukujemy osoby na stanowisko:

PMN2023

Obowiązki

  • przygotowywanie kosztorysu produkcji i wykonania stoisk targowych
  • sporządzanie dokumentacji wykonawczych stoisk targowych
  • zarządzanie procesem realizacji projektu
  • nadzór nad montażem stoisk

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • doświadczenie w branży targowej w zarządzaniu projektami - mile widziane
  • dobra organizacja i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac
  • otwartość i komunikatywność
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych

Oferujemy

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie w nowoczesnym biurze
  • codzienna praca w międzynarodowym środowisku
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość podjęcia zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, bądź umowę B2B

  • Praca Suchy Las
  • Manager Suchy Las
  • Suchy Las - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584