Project Manager
  • Łódź
Łódź, Łódź, Województwo łódzkie, Polska
Media4U
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie przydzielonych projektów IT,
  • Odpowiedzialność za terminową realizację harmonogramu projektu,
  • Bieżący kontakt z klientem, informowanie o statusie prowadzonego projektu,
  • Analiza oraz monitorowanie potrzeb klienta w oparciu o wiedzę rynkową,
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu skutecznej realizacji projektów,
  • Przygotowywanie ofert, specyfikacji technicznej i prezentacji zgodnie ze standardami firmy,
  • Dbałość o dokumentację formalną i projektową,
  • Ścisła współpraca z zespołem IT – Zlecanie i priorytetyzowanie zadań zgłoszonych przez Klienta, prowadzenie szczegółowych analiz wymagań, Aktywny udział we wszystkich spotkaniach Scrum.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami IT,
  • Znajomość języków angielskiego i niemieckiego na poziomie min. B2,
  • Znajomość branży IT, w szczególności wytwarzania oprogramowania e-commerce,
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami IT, szczególnie agile,
  • Umiejętność obsługi programów do zarządzania projektami (JIRA, PowerBI),
  • Umiejętność kompleksowego zarządzania projektem,
  • Wysokie kompetencje interpersonalne: komunikatywność, pozytywne nastawienie, umiejętność rozwiązywania konfliktów, umiejętność zarządzania sytuacjami kryzysowymi,
  • Gotowość do pracy pod presją czasu,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w wybranej przez Ciebie formie (umowa o pracę, B2B),
  • Pracę w systemie hybrydowym (1-2 dni w tygodniu pracujemy w biurze), ale jeśli jesteś spoza regionu łódzkiego oferujemy pracę 100% zdalną,
  • Pakiet sportowy Medicover Sport,
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej LuxMed,
  • System kafeteryjny MyBenefit,
  • Dostęp do wybranych przez Ciebie szkoleń Udemy,
  • Zajęcia z języka angielskiego,
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.

  • Praca Łódź
  • Project Manager Łódź
  • Manager Łódź
  • Account manager Łódź
  • Product manager Łódź
  • HR Manager Łódź
  • Content Manager Łódź
  • Key Account Manager Łódź
  • Business Development Manager Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713