Project Manager
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
PLUM Sp. z o.o.
2. 4. 2024
Informacje o stanowisku

PLUM Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Białystok
Pracodawca
Dodano
29.03.2024
Numer referencyjny
5000_2997

Zadania:

  • Prowadzenie angażującego profilu społecznościowego
  • Współpraca z Klientami i budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych
  • Prowadzenie warsztatów oraz innych form prezentacji produktowych dla Klientów
  • Wdrażanie produktów na rynek
  • Reprezentowanie firmy
  • Przygotowywanie materiałów handlowych
  • Analizowanie danych dotyczących rynku

Oczekiwania:

  • Samodzielność
  • Umiejętność łączenia wiedzy technicznej i biznesowej
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań, zapał do niesienia innowacji
  • Doskonale rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność słuchania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
  • Pracę w Ignatkach - darmowy bus pracowniczy
  • Możliwość rozwoju - szkolenia zawodowe, dofinansowanie do kursów i studiów
  • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych

Pracuj nad wymagającymi projektami! Bądź częścią zespołu PLUM, który ma realny wpływ na rozwój produktu. Dołącz do PLUM i skoncentruj się na tym co lubisz i robisz najlepiej.

Nasz zespół to niemal 400 specjalistów, w tym z zakresu elektroniki, mechaniki, informatyki oraz wzornictwa przemysłowego.

  • Praca Białystok
  • Project Manager Białystok
  • Manager Białystok
  • Product manager Białystok
  • HR Manager Białystok
  • Account manager Białystok
  • Content Manager Białystok
  • Business Development Manager Białystok
  • Key Account Manager Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179