Project Manager
  • Zawiercie
Zawiercie, Zawiercie, Silesian Voivodeship, Polska
Goldman Recruitment
14. 8. 2024

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej, działającej na rynkach międzynarodowych, w związku z dalszymi planami rozwoju poszukujemy doświadczonego Project Managera.

Opis stanowiska:

  • kierowanie realizacją wskazanych projektów inwestycyjnych w charakterze kierownika projektu,
  • przygotowywanie dokumentów regulujących organizację projektu inwestycyjnego i jego realizację, przedstawianie ich do zatwierdzenia przez władze Spółki,
  • kierowanie doborem członków zespołu projektowego oraz jego pracą,
  • nadzór i kontrola nad harmonogramem i budżetem projektów inwestycyjnych,
  • kierowanie współpracą z dostawcami usług i urządzeń w ramach projektów inwestycyjnych,
  • kierowanie procesem zakupów towarów i usług w ramach wskazanych projektów inwestycyjnych w zakresie przyznanych uprawnień decyzyjnych,
  • współudział w procesach uzyskiwania właściwych pozwoleń związanych z projektami inwestycyjnymi (zakład o podwyższonym ryzyku awarii),
  • udział w przygotowaniu dokumentacji rozważanych projektów inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych (m.in. studia wykonalności, prognozy finansowe).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria/technologia chemiczna, mechanika, budowa maszyn, elektryka, automatyka lub pokrewne),
  • co najmniej 10 lat doświadczenia zawodowego w przemyśle, w tym prowadzenie co najmniej 1 projektu inwestycyjnego od początku (studium wykonalności/projekt podstawowy) do formalnego zakończenia (odbiory, testy gwarancyjne, pozwolenie na użytkowanie),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (rozmowy techniczne, uzgodnienia zapisów kontraktowych),
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętności organizacyjne, ustalania priorytetów oraz wielozadaniowość,
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach,
  • pakiet benefitów dodatkowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Zawiercie
  • Manager Zawiercie
  • Zawiercie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544