Project Manager
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Derave Software
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

O Derave Software

Jesteśmy software housem założonym przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie IT. W naszej firmie łączymy sprawdzone technologie ze świeżymi koncepcjami. Pracujemy w małych zespołach, co pozwala na częsty kontakt i przepływ wiedzy ze strony bardziej doświadczonych osób. Zapewniamy elastyczność w doborze godzin oraz miejsca pracy. Oczekujemy Twojej obecności w biurze, ale dopuszczamy częściową pracę zdalną.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie przy pracy w projektach IT prowadzonych w metodyce SCRUM (min. 3 lata)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
  • Znajomość procesu SDLC oraz podejścia Agile
  • Umiejętność prowadzenia projektu w Jira
  • Chęć odkrywania domeny biznesowej projektu

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za prowadzenie projektu przez wszystkie etapy
  • Koordynacja pracy w zespole projektowym z użyciem: Sprint Planning, Sprint Review, Daily
  • Dbanie o efektywną pracę zespołu przy pomocy retrospektyw
  • Czuwanie nad przebiegiem sprintu
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu komunikacji z klientem
  • Aktywne badanie potrzeb biznesowych klienta w trakcie trwania projektu
  • Monitorowanie i raportowanie o stanie projektu

Nice-to-have:

  • Doświadczenie w pracy przy aplikacjach webowych
  • Praktyczna znajomość Event Storming

Benefity:

  • Pakiety sportowe i medyczne
  • Budżet edukacyjny na kursy, konferencje i inne materiały
  • Budżet na urządzenie swojego wymarzonego Home Office
  • Lekcje języka angielskiego

Technologie i narzędzia z jakimi pracujemy:

Do analizy projektów wykorzystujemy metodykę Event Storming, aby jak najlepiej poznać potrzeby naszych klientów. Planując i rozdzielając zadania korzystamy z Jira pracując w Scrumie. Głównymi technologiami naszych programistów są Laravel oraz Vue.js. Do przeprowadzania testów używamy takich narzędzi jak: Cypress, Jest, PHPUnit, Behat, Pest. Nad grafikami i makietami pracujemy w Figma. Do części prowadzenia warsztatów z klientem używamy Miro. Rozpoczynamy ekspansję naszych usług na wdrożenia generative AI.

Jak wygląda proces?

  • Po otrzymaniu Twojego CV zapoznamy się z Twoją kandydaturą
  • Jeśli zdecydujemy się na spotkanie, zadzwonimy do Ciebie
  • Po rozmowie otrzymasz feedback niezależnie od naszej decyzji
  • Jeśli zdecydujemy się na współpracę, spotkamy się z Tobą, aby przedstawić Ci naszą ofertę

  • Praca Lublin
  • Project Manager Lublin
  • Manager Lublin
  • Account manager Lublin
  • Product manager Lublin
  • HR Manager Lublin
  • Content Manager Lublin
  • Key Account Manager Lublin
  • Business Development Manager Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851