Project Manager (Corpo)
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Polenergia Fotowoltaika S.A.
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów realizacji dużych instalacji fotowoltaicznych dla kluczowych klientów (planowanie i zarzadzanie budżetem, zarządzanie wszystkimi uczestnikami procesu i interesariuszami oraz komunikacją).
  • Zarządzanie harmonogramem projektów, ryzykiem i zagadnieniami.
  • Nadzór nad podwykonawcami i zakończeniem realizacji i odbiorami.
  • Współpraca z zespołami zaangażowanymi m.in. zakupów, logistyki, prawnym, sprzedażowym.
  • Komunikacja z inwestorami i współpraca z zewnętrznymi partnerami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, inżynierskie – preferowane kierunki: elektrotechnika, energetyka lub budownictwo.
  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami (mile widziane projekty budowlane w branży OZE lub energetycznej).
  • Znajomość procesu budowlanego i jego wymogów.
  • Umiejętność ustalania priorytetów i pracy w dynamicznym środowisku.
  • Satysfakcja z pracy z ludźmi, otwarta komunikacja, umiejętność argumentowania i negocjacji.
  • Proaktywna i samodzielna postawa w pracy.
  • Doświadczenie w pracy w kilkuosobowych zespołach.
  • Znajomość metodyk zwinnych.

To oferujemy

  • Stabilne zarobki - podstawa oraz przejrzysty system premiowy.
  • Opieka medyczna po okresie wdrożeniowym.
  • Owocowe środy.
  • Zniżki na produkty firmowe.
  • Możliwość skorzystania z karty MultiSport po pierwszym miesiącu pracy.
  • Dofinansowanie do zajęć języka angielskiego.

  • Praca Lublin
  • Project Manager Lublin
  • Manager Lublin
  • Product manager Lublin
  • HR Manager Lublin
  • Account manager Lublin
  • Content Manager Lublin
  • Key Account Manager Lublin
  • Business Development Manager Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941