Project Manager
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Erli.pl
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do naszego zespołu jako Project Manager! :)

Jesteśmy ERLI.pl - platformą zakupową wprowadzającą nowatorskie rozwiązania do branży e-commerce. Nasz zespół to grono doświadczonych specjalistów, będących entuzjastami nowych technologii.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami w dedykowanym obszarze biznesowym firmy, bądź projektem przekrojowym angażującym wszystkie obszary firmy.
  • Kierowanie zespołem projektowym, m.in. współpraca z liderami obszarów biznesowych firmy, innymi interesariuszami i/lub partnerami.
  • Pełne zarządzenie projektem zgodnie z metodologiami zwinnymi, jak i tradycyjnymi.
  • Tworzenie skutecznych planów projektowych w celu maksymalizacji korzyści i minimalizacji ryzyka.
  • Dostarczanie celów, reagowanie na zmiany, jasna komunikacja z interesariuszami.

Nasze wymagania

  • Minimum 4-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Wiedza i doświadczenie pozwalające na poznanie i rozumienie procesów biznesowych, założeń funkcjonalnych, wymagań i celów projektu.
  • Umiejętność pracy z interesariuszami z wielu obszarów biznesowych firmy, w szczególności z zespołem IT, jak i partnerami zewnętrznymi.
  • Doświadczenie w realizacji projektów metodykami zwinnymi.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów i współpracę.
  • Nastawienie na realizację celów, umiejętność podejmowania decyzji, eskalacji.
  • Znajomość oraz łatwość w użyciu narzędzi pracy z zakresu zarządzania projektami, jak i metodologii zwinnych.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i ustalania priorytetów. Dobra organizacja pracy własnej – samodzielność, dokładność, kreatywność.
  • Doskonałe umiejętności analityczne.

Mile widziane

  • Certyfikacje z zakresu zarządzania projektami.
  • Znajomość branży marketplace lub e-commerce.

To oferujemy

  • Możliwość indywidualnego, nieograniczonego rozwoju biznesowego w dynamicznie rosnącej organizacji w branży e-commerce.
  • Realny wpływ na rozwój naszej organizacji - Twoje pomysły się dla nas liczą!
  • Stabilną współpracę w oparciu o elastyczne formy (rodzaj umowy w zależności od preferencji Kandydata);
  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny);
  • Różnorodne zadania i cele - wiesz, co masz robić, ale pozostawiamy Ci dużą swobodę działania i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły;
  • Różnorodną i inkluzywną kulturę pracy: szanujemy siebie nawzajem - każdy punkt widzenia jest ważny!
  • Swobodną atmosferę - mówimy do siebie ’na Ty’ i nie mamy dress code’u.

Zachęcamy do aplikowania! :)

  • Praca Gdańsk
  • Project Manager Gdańsk
  • Manager Gdańsk
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Manager Nowy Dwór Gdański
  • Manager Starogard Gdański
  • Manager gdański
  • HR Manager Gdańsk
  • Content Manager Gdańsk
  • Account manager Gdańsk
  • Product manager Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544