Project Manager
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
FINGO
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

WYBRANE TECHNOLOGIE W FINGO:

Java ; .NET ; JavaScript ; AI & machine learning ; Infrastructure, cloud & data engineering

O PRODUKCIE:

W FINGO tworzymy własne produkty, które umożliwiają klientom z branży finansowej realizację wymogów regulacyjnych (regtech) w zakresie sprawozdawczości obligatoryjnej i automatyzują ten proces.

Instytucje finansowe przygotowują sprawozdania dla nadzorców, korzystając często z naszych aplikacji z rodziny produktów aSISt. Naszymi klientami są banki spółdzielcze, komercyjne oraz europejskie banki centralne.

SPEŁNISZ NASZE OCZEKIWANIA, JEŚLI:

  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie w roli Project Managera/koordynatora projektów
  • pracujesz bezpośrednio z zespołami tworzącymi oprogramowanie biznesowe
  • bardzo dobrze komunikujesz się w języku angielskim oraz biegle znasz język polski
  • potrafisz utrzymywać relacje z klientami oraz dążysz do dogłębnego zrozumienia ich potrzeb
  • efektywnie wspierasz proces przygotowywania odpowiedzi na zapytania ofertowe i przetargi
  • potrafisz tworzyć, utrzymywać i rozwijać dokumentację analityczną oraz dokumentację projektową

DOCENIMY, JEŚLI:

  • Twoje doświadczenia zawodowe związane są z branżą finansową, bankową. Idealnie byłoby usłyszeć, że Twoje zadania dotyczyły sprawozdawczości regulacyjnej lub zarządzania operacyjnego w instytucji finansowej
  • posiadasz certyfikaty zarządzania projektami typu PRINCE2, Agile PM
  • masz praktykę w ofertowaniu przetargów publicznych

OD CZEGO ZACZNIEMY:

Zadbamy o efektywne wdrożenie do zespołu i produktu. Poznasz tworzoną przez FINGO rodzinę produktów umożliwiających klientom z branży finansowej realizację wymogów regulacyjnych i automatyzujących ten proces. W rezultacie już w pierwszym sprincie samodzielnie zrealizujesz zadania z przydzielonego dla Ciebie obszaru.

JAK PRACUJEMY:

Zespół Project Managerów współpracuje z kilkoma zespołami rozwijającymi produkty FINGO.

Sami organizujemy swoją pracę i wspólnie decydujemy o przydziale zadań. Zarządzamy projektami wdrożeniowymi, chmurowymi oraz regulacyjnymi. Staramy się być jak najbliżej klienta poprzez przynależność do zespołu Customer Success Team. Pracujemy w metodologii SCRUM i Kanban.

Poznaj Wiktorię oraz Asię , z którymi będziesz współpracować najbliżej.

Ścisła i wieloletnia współpraca pozwala nam osiągać cele i usprawniać pracę własną, innych zespołów oraz przede wszystkim klienta. Nad projektami pracujemy w kompleksowy sposób, od udziału w procesie sprzedażowym, przez planowanie projektu i jego realizacja, do utrzymania i wsparcia klientów.

Aktualnie pracujemy nad rozwojem naszych produktów ze szczególnym naciskiem na przenoszenie systemów do środowisk chmurowych uwzględniając możliwości technologiczne jakie daje Google Cloud Platform.

Cenimy sobie równowagę między życiem prywatnym a zawodowym i dbamy o środowisko, które to szanuje.

 Z nami będziesz:

  • prowadzić zróżnicowane projekty w zakresie sprawozdawczości regulacyjnej
  • tworzyć i udoskonalać procesy i dokumentację projektową
  • budować siatkę relacji z klientami oraz dbać o ich poziom zadowolenia
  • zbierać, analizować i dokumentować wymagania klientów odnośnie systemów
  • tworzyć zadania dla zespołu wdrożeniowego i priorytetyzować je
  • planować pracę w taki sposób, żeby optymalnie wykorzystywać potencjał zespołu wdrożeniowego

CO NAS WYRÓŻNIA:

  • mamy duży wpływ na kształtowanie strategicznych kierunków rozwoju naszych produktów
  • pracujemy bezpośrednio z twórcami systemu
  • trwałość zespołu, samodzielność i odpowiedzialność każdego z nas są wartością w FINGO
  • decyzje zapadają jak najbliżej osób odpowiedzialnych za ich realizację, a najlepiej, gdy podejmowane są przez nie
  • w codziennych działaniach kierujemy się zdrowym rozsądkiem
  • tworzymy niezbędny i wartościowy software w oparciu o zrozumienie celów klienta i naszą wiedzę o tworzeniu produktów software od podstaw

DLA CIEBIE OD FINGO:

  • kursy, szkolenia, konferencje
  • catering w biurze
  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • lekcje angielskiego
  • karnety sportowe MultiSport oraz Medicover Sport
  • parking samochodowy i motocyklowy
  • garaż na rowery

ETAPY REKRUTACJI:

Sprawny i elastyczny proces rekrutacyjny z feedbackiem jest naszą mocną stroną.

1.      Zaczniemy od merytorycznej rozmowy o zespole i produkcie, aspektach technicznych, warunkach współpracy oraz o wzajemnych oczekiwaniach.

2.      Kolejne etapy dobieramy indywidualnie. Mogą nimi być:

  • rozwiązanie zadania rekrutacyjnego
  • krótka rozmowa merytoryczna
  • spotkanie z przedstawicielami zespołu

3.

  • decyzja o współpracy, która należy do Ciebie i zespołu
  • wspólnie zaplanowane i przewidywalne wdrożenie

  • Praca Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696