Project Manager (Account & Business) - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy zaangażowanego kandydata z doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej i/lub telekomunikacyjnej.

Project Manager (Account & Business)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Aktywny udział we wdrażaniu projektów ogólnofirmowych i zarządzaniu projektami.
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji.
  • Monitorowanie rynku pod kątem potencjalnych możliwości rozwoju produktów.
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Partnerami Biznesowymi (B2B), również na arenie międzynarodowej.
  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Partnerów, doradztwo i dostarczanie im stosownych rozwiązań.
  • Przygotowywanie założeń produktowych dla poszczególnych Partnerów.
  • Inicjowanie i nadzorowanie działań prowadzonych na rzecz Klienta przez inne komórki Organizacji.
  • Bieżące raportowanie realizacji celów.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży ubezpieczeniowej, assistance, bankowej, finansowej lub technologicznej.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - swobodna komunikacja z Klientem międzynarodowym
  • Umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji biznesowych.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i negocjacji.
  • Umiejętność odnalezienia się w dynamicznym środowisku.
  • Doskonała organizacja pracy własnej.
  • Wysoko rozwinięte poczucie odpowiedzialności za obejmowany obszar.
  • Pro aktywność, chęć do wprowadzania własnych rozwiązań i pomysłów.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w branży
  • Pracę stacjonarną w centrum Warszawy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe, kurs angielskiego
  • Szkolenia i liczne możliwości rozwoju
  • Spotkania integracyjne i świetną atmosferę w zespole.

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544