Project Manager
  • Olkusz
Olkusz, Olkusz, małopolskie, Polska
Firmus sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych
11. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja działań zespołu projektowego (projekty nuklearne)
  • Kontrola dokumentacji projektowej (ang.)
  • Współpraca z Klientem oraz Podwykonawcami
  • Szczegółowe raportowanie postępów realizacji projektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność zarządzania projektem
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość pakietu MS Office/AutoCAD
  • Znajomość branży nuklearnej

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju, uczestnictwo w szkoleniach oraz realizacji własnych pomysłów
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Praca Olkusz
  • Manager Olkusz
  • Olkusz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251