Project Manager
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
ONDE S.A.
9. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów zgodnie z uzgodnionym harmonogramem rzeczowo finansowym,
  • nadzór nad budżetem prowadzonych projektów,
  • koordynowanie prac oddelegowanego zespołu na danym projekcie,
  • nadzór nad prowadzeniem projektu zgodnie z warunkami umowy,
  • stały kontakt z zamawiającym, inżynierem kontraktu oraz podwykonawcami,
  • dbanie o dobre relacje z zamawiającym,
  • cykliczne raportowanie projektu w zakresie aktualizacji budżetów oraz harmonogramów,
  • udział w zakresie optymalizacji projektu w poszczególnych fazach realizacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne ( elektryczne, konstrukcyjne lub finansowe),
  • 2 letnie doświadczenie przy realizacji farm fotowoltaicznych o mocy powyżej 20MW,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy w delegacjach,
  • otwartość na współpracę zespołową i międzywydziałową,
  • komunikatywność.

To oferujemy

  • pracę w zespole ludzi, którzy lubią to, co robią :)
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku przy wsparciu doświadczonych współpracowników,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (w zależności od Twoich potrzeb),
  • możliwości rozwoju zawodowego w postaci udziału w szkoleniach, konferencjach i dzięki współpracy z ekspertami branży OZE,
  • partnerską atmosferę współpracy, opartą na dobrych relacjach.

  • Praca Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087