Project Manager
  • Pcim
Pcim, Pcim, małopolskie, Polska
KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o.
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientem odnośnie ofertowania
  • Prowadzenie projektów, pełnienie funkcji przedstawiciela klienta
  • Przygotowywanie ofert na produkcję i narzędzia, współpraca z narzędziownią
  • Przygotowanie dokumentacji PPAP
  • Analiza zagadnień kontroli jakości dla projektów
  • Uwzględnienie wymagań klienta w planowaniu jakości
  • Nadzór nad Harmonogramem wdrożenia oraz terminami realizacji poszczególnych etapów

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Wykształcenie wyższe - techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1/B2
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność w działaniu, zaangażowanie
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy
  • Wysoki standard warunków pracy
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Dodatkowe bonusy w ramach pakietu socjalnego dla pracowników i ich dzieci (paczki świąteczne, vouchery, bony zakupowe)
  • Nieodpłatny dostęp do wsparcia prawnika
  • Owoce w pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • Spotkania integracyjne, pikniki rodzinne
  • Konkursy dla dzieci pracowników wraz z nagrodami (nagrody sportowe, rowery, hulajnogi)

  • Praca Pcim
  • Manager Pcim
  • Pcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941