Project Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
15. 5. 2024

Masz doświadczenie w branży opakowań/etykiet opakowaniowych? Czujesz się pewnie w sprzedaży i aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów? Dla jednego z klientów, francuskiego producenta z branży etykiet poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Project Managera. Jesteś zainteresowany_a? Zaaplikuj!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w branży opakowań/etykiet opakowaniowych min. 2 lata na stanowisku pokrewnym
  • znajomości języka angielskiego min. B2
  • znajomość języka francuskiego będzie atutem
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych
  • gotowości do odbycia szkoleń zagranicznych
  • prawo jazdy kat. B
  • konsekwencji i determinacji w działaniu i osiąganiu założonych celów

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • System premiowy
  • Szkolenia za granicą
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku (Francja, Niemcy)
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)

Zadania

  • ciągły rozwój swojego portfela klientów i rozwój działalności Decosleeve na terenie całej Polski
  • zapewnianie obecności w terenie na wszystkich poziomach danych struktur – 5 spotkań tygodniowo.
  • realizowanie STORE CHECK minimum raz lub dwa razy w miesiącu (nawiązywanie kontaktu i umawianie się na spotkanie).
  • monitorowanie bezpośredniej i pośredniej konkurencji.
  • uzupełnianie CRM i arkuszów produktów firmy i konkurencji
  • planowanie wizyt z klientami pilotażowymi;
  • raportowanie na podstawie raportu z wizyty (CRM);
  • analizowanie sytuacji, dążenie do osiągnięcia ustalonego celu
  • nadzorowanie pierwsze uruchomienia produkcji we współpracy z działem rozwoju i back-office
  • wspomaganie działania office managera w przypadku niezapłaconych faktur
  • regularne uczestnictwo w webinarach

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353