Project Manager
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
NATEK Poland
7. 10. 2024

W firmie Natek poszukujemy obecnie Menedżera Projektów, który dołączy do projektu związanego z wdrożeniem SAP Success Factor w organizacji zajmującej się handlem detalicznym.

Praca hybrydowa - 2 dni w biurze i 3 zdalnie

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów zgodnie z metodyką SAP Activate
  • Współudział w przygotowaniu uzasadnienia biznesowego dla projektów (Business Case)
  • Stała współpraca ze Właścicielem Biznesowym, Zespołem projektowym i komitetem sterującym
  • Monitorowanie postępu i zapewnia, że projekt jest realizowany na czas, w ramach zakresu i budżetu
  • Kierowanie pracami zespołu: ustalanie priorytetów, tworzenie i monitorowanie harmonogramu, delegowanie zadań, nadzór nad ich realizacją
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej
  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami usług
  • Identyfikacja ryzyka w projektach i zarządzanie nimi (plany ich ograniczania)
  • Prezentowanie statusów projektów do organizacji (regularne raportowanie)
  • Podsumowanie z zespołem zrealizowanych projektów (Lessons learned), celem wyciągania wniosków dla organizacji na przyszłość

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w roli Kierownika - Projektów w zarządzaniu projektami o dużej złożoności (mile widziane projekty SAP SuccessFactors lub inne systemy HR)
  • Kierowanie zespołami projektowymi w strukturze macierzowej
  • Praktyczna znajomość metodyk prowadzenia projektów
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Determinacja w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów
  • Umiejętności perswazji i argumentowania
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Profesjonalne umiejętności prezentacji i komunikacji
  • Znajomość SharePoint, Jira, Confluence, MS Office

  • Praca Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190