Project Manager
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
Ayesa Polska sp z o.o.
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją powierzonych kontraktów
  • Ścisła współpraca z Inwestorem, Wykonawcą, Zamawiającym, projektantami i innymi zespołami technicznymi w ramach projektów
  • Kontrola i terminowość wykonywanych zadań
  • Tworzenie, zarządzanie i aktualizacja budżetów projektowych, harmonogramów (cash flow), w tym monitorowanie oraz obniżanie ryzyka, kosztów w projekcie
  • Koordynowanie pracy kadry pracowniczej i podwykonawców w zakresie nadzorowanego projektu/projektów
  • Prowadzenie korespondencji z Zamawiającymi i Wykonawcą w zakresie przydzielonych zadań projektowych
  • Pomoc w przygotowywaniu ofert przetargowych w aspekcie finansowym i technicznym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o preferowanym profilu budowlanym: branża drogowa/konstrukcyjno-budowlana itp.
  • Min. 2-letnie doświadczenie w samodzielnym kierowaniu/prowadzeniu projektów, mile widziane z zakresu nadzoru inwestycji infrastrukturalnych
  • Doświadczenie w przygotowywaniu harmonogramów finansowych projektu
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym
  • Znajomości Prawa Budowlanego i etapów inwestycyjnych w oparciu o FIDIC
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę

  • Praca Ruda Śląska
  • Project Manager Ruda Śląska
  • Manager Ruda Śląska
  • Product manager Ruda Śląska
  • HR Manager Ruda Śląska
  • Account manager Ruda Śląska
  • Content Manager Ruda Śląska
  • Business Development Manager Ruda Śląska
  • Key Account Manager Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 636
    19 119