Project Manager
  • Gorlice, gorlicki, małopolskie
Gorlice
22. 2. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Szwecja - praca w delegacjach

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad projektami budowy zbiorników na budowie (zbiorniki wielkogabarytowe, spawane)
  • Stały kontakt z klientem - w celu zebrania wymagań i przedstawienia postępu prac
  • Planowanie, harmonogramowanie, organizacja oraz kontrola etapów i kosztów projektu
  • Koordynacja pracy osób, działów i jednostek zewnętrznych współpracujących w ramach projektu
  • Zapewnienie zgodności procedur i innych czynności wymaganych przepisami
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Produkcji i Konstruktorem Produktu oraz innymi działami
  • Przygotowywanie wycen i kalkulacji dla projektów budowy zbiorników
  • Analiza dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - branża budowy zbiorników wielkogabarytowych
  • Znajomość procesu budowy zbiorników stalowych, spawanych, wielkogabarytowych na budowie
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • Znajomość procesu spawania
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość programów: AutoCad, Inventor, MS Office
  • Gotowość do pracy w delegacjach zagranicznych

Oferujemy:

  • Dowolną formę umowy z możliwością długoterminowego zatrudnienia
  • Pracę na projektach zagranicznych
  • Elastyczny system rotacyjny
  • Wynagrodzenie dwuskładniowe: podstawa + premia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie szkoleń
  • Samochód służbowy - w przypadku oddelegowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Prowadzący rekrutację:

Katarzyna Marczyk

Specjalista ds. Rekrutacji

+48 501 013 515

  • Praca Gorlice
  • Manager Gorlice
  • Gorlice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532