Project Manager
  • Bytom
Bytom, Bytom, śląskie, Polska
GZOG Energy Sp. z o.o.
15. 9. 2024

GZOG Energy Sp. z o.o. działa na rynku gazowniczym od grudnia 2000 r.Budujemy oraz modernizujemy stacje CNG, LNG, H2 oraz instalacje przemysłowego przesyłu gazu – głównie stacje redukcyjno-pomiarowe. Prowadzimy także prace antykorozji czynnej i biernej, serwisowe sprężarek gazu i aparatury kontrolno-pomiarowej.W związku z prowadzoną działalności rozwojową, skierowaną na inwestycje związane z transformacją energetyczną, w tym produkcją, magazynowaniem i wykorzystywaniem zielonego wodoru w gospodarce i transporcie, poszukujemy kandydatów na stanowisko PROJECT MANAGER. Jeżeli chcieliby Państwo rozpocząć lub rozwinąć swoją karierę zawodową w dziedzinach, które realizujemy, zapraszamy do podjęcia u nas zatrudnienia – w nowej siedzibie mieszczącej się w Bytomiu przy ul. Hajdy 3

nr ref. KR/09-2024/PM

Obowiązki

  • Współpraca z producentami technologii wodorowych w kraju i zagranicą
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych w postępowaniach przetargowych
  • Przygotowywanie kalkulacji i wycen projektów, monitorowanie kosztów realizacji
  • Udział w negocjowaniu i wybieraniu podwykonawców
  • Przygotowywanie harmonogramów, raportów, zestawień i analiz
  • Koordynacja wygranych projektów na każdym etapie procesu budowlanego

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (również w trakcie studiów)
  • Praktyczna znajomość Microsoft Office (szczególnie MS Excel)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wszechstronność, otwartość i chęć podejmowania nowych wyzwań
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, wysokie zdolności interpersonalne
  • Prawo jazdy kategoria B, gotowość do wyjazdów służbowych
  • Znajomość branży gazowniczej, energetycznej, OZE będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zdobytych kwalifikacji, umiejętności i zaangażowania w pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży
  • Duży zakres samodzielności i inwencji własnej
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Świadczenia socjalne
  • Prywatna opieka medyczna

  • Praca Bytom
  • Project Manager Bytom
  • Manager Bytom
  • Manager Bytom Odrzański
  • Account manager Bytom
  • Product manager Bytom
  • HR Manager Bytom
  • Content Manager Bytom
  • Key Account Manager Bytom
  • Business Development Manager Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584