Project Manager
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Human & Hunter Professional
20. 9. 2024

Dla naszego Klienta, prywatnego Inwestora, poszukujemy doświadczonego Project Managera, który podejmie się zarządzania prestiżową inwestycją przebudowy zabytkowego dworku we Wrocławiu. Dworek ma zostać zaadaptowany na miejsce mieszkalne, a realizacja projektu wymaga połączenia nowoczesnych rozwiązań architektonicznych z zachowaniem historycznego charakteru budynku.

Jako Project Manager będziesz pełnić kluczową rolę w kompleksowym zarządzaniu inwestycją, od etapu koncepcji oraz projektowania, przez koordynację prac budowlanych, aż po odbiór końcowy. Oprócz zarządzania harmonogramem i budżetem, oczekujemy aktywnej roli doradczej w kontekście doboru najlepszych rozwiązań we współpracy z inwestorem i specjalistami branżowymi, aby zapewnić najwyższą jakość realizacji.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie projektem modernizacji inwestycji wraz z infrastrukturą zewnętrzną (rozpoczynając od fazy administracyjnej i projektowej po wykonawczą), w tym planowanie, monitorowanie postępu prac na każdym etapie oraz zarządzanie zespołem wykonawców. Planowany okres inwestycji to 3 lata, a samo rozpoczęcie budowy planowane jest na grudzień 2025 roku (w pierwszym roku współpraca w wymiarze około 2 dni w tygodniu, w kolejnych dwóch latach współpraca w pełnym wymiarze
  • Wybór oraz kontraktacja generalnego wykonawcy oraz podwykonawców
  • Współpraca z inwestorem w zakresie doradztwa technicznego, architektonicznego i finansowego.
  • Koordynacja prac projektowych oraz zapewnienie zgodności z wymaganiami prawnymi i konserwatorskimi
  • Utworzenie budżetu i harmonogramu inwestycji, następnie nadzór nad ich realizacją
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technicznych w zgodzie z założeniami historycznymi budynku
  • Utrzymywanie bieżącej komunikacji z podwykonawcami, urzędami oraz innymi kluczowymi interesariuszami w imieniu Inwestora.
  • Przygotowanie raportów z postępów projektu oraz dokumentacji niezbędnej do odbioru inwestycji.

Wymagania:

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami budowlanymi w pełnym zakresie (mile widziane doświadczenie w przebudowie lub adaptacji zabytków, inwestycji premium o wysokim standardzie)
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: budownictwo, architektura)
  • Uprawnienia budowlane konstrukcyjne bez ograniczeń
  • Doskonała znajomość procedur budowlanych i przepisów związanych z ochroną zabytków
  • Doświadczenie w skutecznym dobieraniu i kontraktacji podwykonawców oraz we współpracy z Konserwatorem Zabytków
  • Znajomość nowoczesnych rozwiązań technologicznych i architektonicznych
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne
  • Wysoki poziom umiejętności miękkich, umożliwiających sprawną i skuteczną komunikację
  • Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu środków z UE
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. średnio-zawansowanym

Oferujemy:

  • Perspektywę dalszej współpracy w ramach kolejnych planowanych inwestycji
  • Realizacje unikalnej inwestycji w zabytkowym obiekcie
  • Elastyczną współpracę z prywatnym inwestorem w oparciu o umowę B2B
  • Możliwość wdrażania nowoczesnych i najbardziej jakościowych rozwiązań w zarządzaniu projektem budowlanym
  • Rolę partnerską i doradczą przy bezpośredniej współpracy z Inwestorem.

Jeśli posiadasz doświadczenie w zarządzaniu inwestycjami budowlanymi, w szczególności w zakresie adaptacji zabytków, oraz szukasz wyzwań w prestiżowym projekcie, zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045