Project Manager
  • dolnośląskie
dolnośląskie, dolnośląskie, Polska
Seka Invest sp. z o.o. sp. k.
22. 8. 2024

Jesteśmy młodą, dynamiczną firmą specjalizującą się w aranżacji przestrzeni w modelu „Design&Build”. Nasze usługi obejmują doradztwo, planowanie, sprzedaż i realizacje sprzedawanych produktów i usług.

Zakres obowiązków:

  • Analiza możliwości wykorzystania terenu pod kątem inwestycji;
  • Wsparcie inwestora w postępowaniach administracyjnych;
  • Współpracę przy przygotowaniu projektów inwestycyjnych;
  • Kontrola jakości i terminowości wykonywania poszczególnych etapów procesu inwestycyjnego;
  • Kierowanie współpracą z zewnętrznymi usługodawcami;
  • Wsparcie dla innych działów (np. Facility Management);
  • Negocjowanie umów;
  • Cykliczne raportowanie do zarządu;
  • Tworzenie harmonogramu prac i nadzór nad terminowością;
  • Controlling inwestycyjny.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (budownictwo/ architektura);
  • Doświadczenie w zakresie realizacji obiektów przemysłowych. magazynowych;
  • Znajomość prawa budowlanego i zagadnień prawno-budowlanych;
  • Podstawy kosztorysowania;
  • Znajomość tworzenia dokumentacji projektowej;
  • Bogate doświadczenie zawodowe, szczególnie w zakresie realizacji obiektów przemysłowych i magazynowych;
  • Duża samodzielność, skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Znajomość MS Office;
  • Dyspozycyjność oraz prawo jazdy kategorii B;
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, osiąganych efektów i zaangażowania: 20000-40000 brutto PLN;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
  • W trakcie delegacji zapewniamy zakwaterowanie i dietę za każdy dzień pobytu;
  • Realizacja ciekawych projektów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca dolnośląskie
  • Manager dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584