Project Manager
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Grupa Dealer
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • planowanie oraz zarządzanie projektami w obszarze kluczowych systemów,
  • wpływ na kierunek i rozwój produktów,
  • identyfikacja celów biznesowych, zrozumienie potrzeb klienta
  • zbieranie wymagań na podstawie współpracy z osobami z obszarów IT, biznesu, marketingu oraz na podstawie opinii klientów,
  • analiza biznesowa, definiowanie zakresu oraz niezbędnych zasobów,
  • dbanie o efektywną komunikację między członkami zespołu i klientem,
  • współpraca z klientem i zespołem podczas procesu wytwarzania oprogramowania,
  • planowanie i koordynacja całego procesu wytwarzania produktu (od koncepcji po finalne wydanie),
  • kontrola backlogu zadań,
  • planowanie, monitorowanie i raportowanie realizacji, odbiory i rozliczanie prac,
  • terminowe dostarczanie produktów (zgodnych z oczekiwaniami, w założonym budżecie),
  • tworzenie i aktualizacja spójnej dokumentacji projektowej
  • współpraca z zespołem programistów

Nasze wymagania

  • doświadczenia w zarządzaniu wytwarzaniem oprogramowania
  • umiejętności rozpisywanie zadań, user story, kryteriów akceptacji i elastyczne zarządzanie nimi
  • samodzielności, niezależności i umiejętności podejmowania decyzji
  • praktycznej znajomości metodyk i frameworków zwinnych,
  • praktycznej znajomości cyklu i narzędzi wytwarzania oprogramowania
  • bardzo dobre zdolności analityczne,
  • orientacja na cel i wyniki,
  • kreatywność,
  • pragmatyzm i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi,
  • umiejętności prezentacyjne i zdolność przekonywania do swoich racji,
  • zdolność szybkiego reagowania na pojawiające się zmiany,
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym

To oferujemy

  • pracę w doświadczonym zespole pracującym w oparciu o elementy metodyki SCRUM,
  • pracę przy ciekawych projektach dla znanych marek z branży automotive,
  • praca zdalna i elastyczne godziny pracy,
  • atrakcyjny program premiowy oparty o cele,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • praca zdalna
  • elastyczny czas pracy

  • Praca Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584