Project Manager
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
BRAVE.conferences
16. 9. 2024

Jesteśmy firmą konferencyjną, istniejemy od 2019 roku. Nasze wydarzenia to starannie zaplanowane rozwiązania dla grup profesjonalistów z największych firm na rynku polskim. Naszym celem jest łączyć ludzi, którzy mają odwagę zmieniać świat biznesu – a ich doświadczenie pozwala przejść na wyższy poziom i podejmować śmiałe inicjatywy odmieniające ich firmy.

Twój zakres obowiązków

  • research rynku pod kątem tematycznym, bieżące śledzenie poszczególnych tematów: badanie potrzeb grupy docelowej w formie wywiadów telefonicznych
  • analiza researchu, wnioski i stworzenie koncepcji wydarzenia
  • realizacja koncepcji wydarzenia (przygotowanie programu, znalezienie i zaangażowanie prelegentów, rozwijanie kolejnych edycji projektu) pod kierownictwem dyrektora działu produkcji
  • zarządzanie projektem na każdym etapie: od koncepcji, po powstanie i rozwój – pełna odpowiedzialność za projekt
  • obecność na evencie w roli gospodarza; merytoryczna opieka nad spotkaniem
  • merytoryczne wsparcie dla działu marketingu, sprzedaży, sponsoringu w promocji wydarzenia
  • przygotowanie i dbanie o jakość merytoryczną wszelkich materiałów marketingowych: m.in. na stronę www, do emailingów, rollupów, programów do druku itd
  • ścisła współpraca z koordynatorem w kwestii realizacji wydarzenia (fizycznej bądź online)

Nasze wymagania

  • pełna odpowiedzialność za projekt
  • świetna i samodzielna organizacja pracy, dokładność, skrupulatność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • „lekkie pióro” mile widziane
  • zapał, zaangażowanie do pracy i chęć stałego rozwoju
  • komunikatywność, otwartość na kontakty z ludźmi
  • znajomość j. angielskiego na poziomie minimum średnio zaawansowanym
  • doświadczenie w branży konferencyjnej mile widziane / ew. doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów

To oferujemy

  • pracę zdalną
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • stałe wynagrodzenie oraz system premiowy
  • prywatną opiekę medyczną po 1 roku pracy
  • interesującą i rozwijającą pracę – współpracę z największymi na polskim rynku firmami
  • ciągłe wyzwania związane z ulepszaniem i rozwijaniem prowadzonych projektów
  • wsparcie związane z procesem tworzenia konferencji (przy niektórych projektach)
  • dołączenie do zgranego i bardzo doświadczonego zespołu

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567