Project Manager
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Everpress
8. 5. 2024

Poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego Project Managera, który dołączy do naszego zespołu.
Wymagania: Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami, preferowana praca na stanowisku PMa. Umiejętność skutecznej komunikacji i negocjacji z różnymi interesariuszami. Doskonała organizacja pracy, umiejętność przydzielenia zadań i zarządzania zespołem. Znajomość narzędzi i metodologii zarządzania projektami, na przykład: Jira. Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
Zadania: Zarządzanie zasobami, budżetem i harmonogramem projektu. Planowanie, koordynacja i nadzór nad realizacją poszczególnych etapów projektu. Monitorowanie postępów i identyfikacja ryzyka, w celu zapewnienia terminowego ukończenia projektu. Skuteczna komunikacja z członkami zespołu projektowego. Raportowanie wyników projektu i analiza efektywności działań.
Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie. Pracę w profesjonalnym zespole, w przyjaznej atmosferze. Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Elastyczne godziny pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.
Jeśli jesteś ambitnym, skrupulatnym i samodzielnie działającym PMem, który dba o terminowość i wysoką jakość realizowanych projektów, czekamy na Twoje CV i list motywacyjny na adres email: @

  • Praca Rzeszów
  • Project Manager Rzeszów
  • Manager Rzeszów
  • Account manager Rzeszów
  • Product manager Rzeszów
  • HR Manager Rzeszów
  • Content Manager Rzeszów
  • Key Account Manager Rzeszów
  • Business Development Manager Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293