PROJECT MANAGER – ZESPÓŁ REALIZACJI PROJEKTÓW HOUSEBOAT
  • Świnoujście
Świnoujście, Świnoujście, zachodniopomorskie, Polska
Elektro Stream Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Obowiązki

  • zbudowanie zespołu realizacji projektów houseboat;
  • techniczna analiza dokumentacji projektowej oraz jej nadzorowanie w procesie budowy;
  • określanie zadań i ścisła współpraca z produkcją w zakresie sposobu wykonywania prac;
  • przygotowywanie zapotrzebowania na materiał zgodnie z dokumentacją i współpraca z działem projektowym w tym zakresie;
  • współdziałanie z podwykonawcami w obszarze projektu;
  • koordynacja procesów produkcyjnych;
  • koordynacja procesów sprzedażowych;

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunki: mechanika i budowa maszyn, inżynieria jakości, inżynieria procesu lub pokrewne;
  • inteligencja werbalna;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy,
  • mobilność.

Oferujemy

  • wynagrodzenie stałe + premia;
  • wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji zadań;
  • pracę w prężnym, rozwijającym się otoczeniu.

  • Praca Świnoujście
  • Manager Świnoujście
  • Świnoujście - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584