Project Management Officer (PMO) with German
  • Opole
Opole, Opole, Opole Voivodeship, Polska
Wavestone Poland Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

about-project :

  • Jako PMO będziesz ważnym członkiem naszego zespołu odpowiedzialnego za skuteczne zarządzanie projektami. Twoją główną rolą będzie wsparcie w koordynowaniu i nadzorowaniu projektów. Dodatkowo, będziesz mieć okazję do ciągłego rozwoju zawodowego i stawienia czoła nowym wyzwaniom w ramach Wavestone.

responsibilities :

  • Bliska współpraca z Project Managerem oraz Delivery Managerem.
  • Optymalizacja wewnętrznych procesów.
  • Wsparcie w procesach sprzedażowych (tworzenie ofert, prezentacji handlowych etc.).
  • Współpraca z zespołem projektowym w zakresie planowania, organizacji i monitorowania projektów.
  • Efektywna współpraca z innymi działami.
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych oraz tworzenie notatek i raportów z postępów.
  • Zarządzanie dokumentacją projektową.
  • Ścisły monitoring budżetu i zasobów projektowych.
  • Inne zadania koordynacyjne.

requirements-expected :

  • Doświadczenie na tym lub pokrewnym stanowisku min. 3 lata.
  • Znajomość pakietu Office.
  • Doskonałe umiejętności pracy zespołowej oraz doskonałe zdolności komunikacyjne.
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom B2) oraz angielskiego (min. poziom B2).
  • Proaktywna postawa i silna motywacja do ciągłego rozwoju.
  • Zrozumienie podstawowych narzędzi zarządzania projektami.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne.
  • Zainteresowanie nowymi technologiami, IT oraz metodologiami zarządzania projektami.

offered :

  • Umowę o pracę / B2B.
  • Pracę zdalną/hybrydową/stacjonarną – Gliwice, Opole, Wrocław.
  • Udział w projektach międzynarodowych.
  • Program poleceń – za każde polecenie oferujemy 5 000 zł – 8 000brutto.
  • Stabilną i długofalową współpracę ➡ posiadamy rozwinięty dział R&D.
  • Możliwość rozwoju osobistego i współuczestniczenie w rozwoju firmy.
  • Możliwość dołączenia do benefitów: opieki medycznej Medicover, karty Multisport, ubezpieczenia na życie Uniqua, lektoratów z języka angielskiego i niemieckiego.
  • Niekorporacyjną atmosferę.
  • Spotkania Team’owe. Wyjazdy integracyjne firmowe zarówno w Polsce, Niemczech i Francji.

benefits :

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

  • Praca Opole
  • Project Manager Opole
  • Chief marketing officer Opole
  • Chief security officer Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696