Project Leader
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
IFM ECOLINK SP. Z O.O.
15. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i planowanie projektów
  • zarządzanie i administrowanie dokumentacją projektową
  • zapewnienie zgodności z terminami, kosztami i celami jakościowymi oraz specyfikacjami technicznymi
  • regularne przekazywanie informacji o celach projektu i postępach w jego realizacji oraz regulowanie przepływu informacji w projekcie
  • znajdowanie rozwiązań w przypadku rozbieżności między planem a postępem prac
  • koordynacja zadań i komunikacji w interdyscyplinarnym zespole projektowym z różnych dziedzin
  • aktywny udział we wdrożeniu produktu do produkcji seryjnej
  • koordynowanie zadań poddostawców zewnętrznych
  • aktywny udział w dalszym rozwoju procesu i metodologii zarządzania projektami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi (np. MS Project)
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • dobra organizacja pracy, zorientowanie na wyniki
  • umiejętność współpracy i komunikatywność

To oferujemy

  • udział we wdrażaniu nowych produktów
  • swoboda i elastyczność w doborze narzędzi i rozwiązań
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • benefity pozapłacowe

  • Praca Opole
  • Project Manager Opole
  • Team leader Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889