Project Launch Manager
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Antal Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje doświadczonego Project Launch Managera odpowiedzialnego za uruchomienie nowych maszyn i projektów, a także koordynację ich realizacji od etapu początkowego aż po produkcję seryjną.

Zakres obowiązków :

Uruchamianie nowych maszyn oraz projektów

Koordynacja działań ciągłego doskonalenia na uruchomionych maszynach.

Przygotowanie instrukcji stanowiskowej pracy.

Współpraca i koordynacja pracy z innymi działami zaangażowanymi w projekt.

Opracowywanie wskaźników statystycznych dotyczących zdolności procesu na uruchomionych maszynach.

Przeprowadzanie/koordynowanie prób, testów, walidacji zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Raportowanie przebiegu projektu w ramach regularnych spotkań projektowych do Kierownika Projektu.

Oczekiwania:

Wykształcenie wyższe techniczne.

Doświadczenie w branży Automotive.

Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie , niemiecki mile widziany.

Zdolności organizacyjnych, analitycznych oraz kreatywności w rozwiązywaniu problemów.

Doświadczenie z zakresu tłoczenia/kucia, obróbki plastycznej metali, testerów szczelności.

Minimum 2 lata doświadczenia w uruchomieniach nowych maszyn.

Oferujemy :

Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie z perspektywami rozwoju

Pracę dla renomowanych światowych marek.

Możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych.

Umowa B2B

  • Praca Katowice
  • Project Manager Katowice
  • Manager Katowice
  • HR Manager Katowice
  • Content Manager Katowice
  • Account manager Katowice
  • Product manager Katowice
  • Business Development Manager Katowice
  • Key Account Manager Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714