Project Engineer
  • Plock
Płock, Plock, Masovian Voivodeship, Polska
Synthos S.A.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • koordynowanie przeglądów dokumentacji technicznej projektu
  • przegląd planowania i realizacji harmonogramu projektu
  • raportowanie kierownictwu kwestii związanych z projektem/ harmonogramem/ kosztami
  • monitorowanie zgodności projektu z obowiązującymi specyfikacjami, standardami i wymaganiami prawnymi
  • prowadzenie ogólnej kontroli jakości pracy (budżet, harmonogram, plany)
  • ocena postępu realizacji zakresów rzeczowych projektu, prognozowanie zakończenia poszczególnych prac
  • wykazywanie wszelkich odchyleń od zatwierdzonych założeń bazowych
  • współpraca ze wszystkimi właściwymi działami firmy, przedstawicielami klientów i dostawców

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe (z obszaru mechaniki/ inżynierii procesowej/ zarządzania projektami)
  • minimum 3-letnie doświadczenie w inżynierii/ zarządzaniu projektami
  • znajomość zagadnień związanych z inżynierią bezpieczeństwa procesowego i zarządzaniem bezpieczeństwem procesowym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów
  • umiejętność planowania i organizowania pracy
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie
  • nowoczesne zaplecze badawcze
  • udział w szkoleniach i warsztatach
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • ciekawe i angażujące projekty
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • swobodny przepływ wiedzy i wsparcie ekspertów
  • ciekawe działania w ramach inicjatyw społecznych

  • Praca Płock
  • Project Manager Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075