Project Administrator
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
Ayesa Polska sp z o.o.
21. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Project Managerem i działem projektowym
  • Sporządzanie protokołów przekazania środków trwałych na obsługiwanym kontrakcie
  • Obsługa korespondencji kontraktowej (w tym archiwizacja na serwerze zgodnie z przyjętym systemem)
  • Składanie zamówień na sprzęt komputerowy i inne środki trwałe w porozumieniu z administracją ogólną
  • Pomoc w administrowaniu konfiguracją komputerów kontraktowych
  • Administrowanie flotą kontraktową
  • Pomoc przy kompletowaniu personelu kluczowego i innych ekspertów niezbędnych dla realizacji danego projektu
  • Pomoc w zapewnieniu zaplecza biurowego/biura terenowego dla potrzeb nadzorowanego projektu
  • Pomoc w kontroli terminów związanych z rozliczeniem kontraktu
  • Prowadzenie rejestru umów z podwykonawcami, w tym sprawdzanie zgodności faktur zapisami w umowie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w pracy biurowej,
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office oraz programów poczty elektronicznej
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych (kserokopiarka, skaner, faks)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w administracji projektowej

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę/umowa zlecenie

  • Praca Ruda Śląska
  • Project Manager Ruda Śląska
  • Administrator nieruchomości Ruda Śląska
  • Administrator IT Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536